Podstawy Tworzenia Gier UNREAL ENGINE ONLINE

W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy pracy oraz tworzenia poziomów z wykorzystaniem najbardziej popularnego silnika używanego przy profesjonalnym tworzeniu gier. W ramach zajęć wykorzystamy tak zwane Blueprinty, czyli najpopularniejsze rozwiązanie pozwalające programować w UE5 bez użycia kodowania, a także przygotujemy projekt swoich własnych poziomów do gry FPS z użyciem rozwiązań UE5.

Podstawy Tworzenia Gier UNITY ONLINE

Podczas kursu uczestnicy będą krok po kroku wprowadzane w tajniki tworzenia gier. Nauczą się programować w języku C#, projektować poziomy, dodawać interaktywne elementy oraz wzbogacać swoje gry o przedmioty, surowce i proste mechaniki. Nasz doświadczony nauczyciel pomoże w rozwijaniu umiejętności programowania, logicznego myślenia, kreatywności i rozwiązywania problemów. 

Tworzenie gier Roblox ONLINE

Kurs Tworzenia gier Roblox to idealny wybór dla osób, które chcą stworzyć swoją pierwszą grę multiplayer za pomocą Roblox Studio. W trakcie kursu poznasz wiele narzędzi służących do tworzenia różnych aspektów gry, a także odkryjesz podstawy programowania w języku Lua. Kurs ten został specjalnie zaprojektowany dla osób początkujących i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z Roblox Studio czy językiem Lua.

Grafika 3D Blender ONLINE

Kompleksowy kurs Grafika 3D Blender to idealny kurs dla dorosłych, którzy chcą wkroczyć w fascynujący świat trójwymiarowej grafiki komputerowej. Sprawdzi się dla przyszłych architektów, architektów wnętrz czy artystów 3D. Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany dla osób początkujących, nie wymagając wcześniejszego doświadczenia w grafice 3D czy obsłudze Blendera.