Kursy dla dzieci i młodzieży STACJONARNE

Robotyka LEGO STACJONARNIE

Kurs robotyki LEGO dla dzieci w wieku 6-8 lat to dynamiczne i interaktywne zajęcia, które stawiają na rozwijanie umiejętności programistycznych i inżynieryjnych poprzez zabawę z klockami. Podczas tego kursu, uczestnicy będą mieli okazję konstruować swoje własne roboty, wykorzystując specjalne zestawy LEGO, a następnie programować je za pomocą prostych narzędzi, ucząc się podstaw programowania w sposób przyjazny i zrozumiały dla najmłodszych. Kurs nie tylko rozwija umiejętności STEM, ale również wspiera kreatywność, logiczne myślenie i umiejętność pracy zespołowej.

Programowanie z Minecraftem STACJONARNIE​

Kurs Programowanie z Minecraftem to ekscytująca i interaktywna podróż dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat, które chcą poznać tajniki programowania w fascynującym świecie Minecrafta z wykorzystaniem ComputerCraftEdu. Uczestnicy zdobędą podstawowe umiejętności programistyczne, tworząc proste programy i projekty.

Tworzenie gier Roblox STACJONARNIE

Odkryj świat tworzenia gier w Robloxie na naszym kursie dla młodych programistów! Przeznaczony dla dzieci w wieku 10-12 lat, ten kurs wprowadzi uczestników w podstawy programowania i projektowania gier. Pod okiem doświadczonych instruktorów nauczą się tworzyć własne światy, postacie i gry.

Grafika 3D Blender STACJONARNIE

W trakcie kursu uczestnicy będą pracować w programie Blender. Zajęcia wprowadzają w świat modelowania 3D, które jest bardzo przydatną i rozchwytywaną umiejętnością w wielu branżach: tworzenie gier, tworzenie animacji, architektura, projektowanie ubrań czy sprzętu codziennego użytku.

Tworzenie Aplikacji AppInventor STACJONARNIE

Kurs App Inventor to innowacyjny program nauczania, który ma na celu wprowadzenie uczestników w świat tworzenia aplikacji mobilnych. Przez 14 tygodni kursanci będą zgłębiać tajniki projektowania, programowania i testowania aplikacji za pomocą platformy App Inventor.